دسترسی سریع

ملی

یادداشت محمد صابری به مناسبت هفته بسیج

بسیج مردمی از رویش‌های انقلاب اسلامی است که در حوادث و وضعیت‌های مختلف کشور نقش چشمگیری داشته است. بسیج یعنی حضور بهترین ،با نشاط ترین و با ایمان ترین نیروهای مردمی در میدانها برای منافع ملی و اهداف والایی که کشور به آنها نیاز دارد .
فرهنگ بسیجی ترکیبی است از ایمان عمیق، تلاش مخلصانه، هوشیاری، گذشت و ایثار که  امروزه نمونه آنرا در بسیجیان بدون مرز که همان پزشکان، پرستاران و کادر سلامت هستند و با مقاومت، ایثار، گذشت و فداکاری در مراکز بیمارستانی و درمانی با ویروس بیگانه و مهاجم می‌جنگند می توان مشاهده کرد .
درکنار کادر درمان گروههای مختلف از آحاد بسیج نیز در این بزنگاه شیوع کرونا به عنوان یک نیروی توانمند و با روحیه‌ی جهادی و انقلابی پا به میدان گذاشته‌اند و با همیاری، کمک و همدلی در کنار کادر درمان و پزشکی ایفای نقش می‌کنند تا بتوانند در این شرایط باری هرچند کوچک از روی دوش مدافعان سلامت بردارند و مرهمی برای مشکلات مردم باشند.
امسال هفته بسیج رنگ و بوی دیگری دارد و لازم است تک تک مردم عزیز کشورمان در بسیج همگانی مقابله با ویروس کرونا متحد شویم تا بتوانیم از این بحران به سلامت عبور کنیم و جامعه ای سالم و ایمن داشته باشیم.
هفته بسیج، هفته بزرگداشت ارزش های انسانی و اسلامی را تبریک عرض می نمائیم.

فرمانده بسیج سازمان ملی استاندارد ایران

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ