جمعه 3 اسفند 1397   04:25:24
بيشتر
1396/4/4 يكشنبه

۵ پوستر هنرمندان ایرانی در میان ۹ اثر منتخب سازمان بین المللی استاندارد5 پوستر هنرمندان ایرانی به مرحله نهایی جشنواره جهانی پوستر روزجهانی استاندارد راه یافت.

به گزارش دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین‌الملل، سید جمال هادیان در گفت و گو با هنرآنلاین گفت: در جریان مسابقات پوستر روز جهانی استاندارد از میان 9 پوستری که سازمان جهانی استاندارد برای داوری نهایی این مسابقه انتخاب کرده در یک اتفاق شگفت‌انگیز 5 اثر از هنرمندان ایرانی برگزیده شده است.

مدیرکل دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل، افزود: این پوسترها از طریق همین سایت در معرض رای عمومی قرار می‌گیرد و در نهایت یک پوستر به عنوان پوستر برگزیده سال 2017 با شعار "استانداردها شهرها را هوشمندتر می‌کنند" انتخاب خواهد شد.

هادیان گفت: بعد از پایان رای‌گیری طی ده روز آینده، پوستر برگزیده انتخاب می‌شود و این پوستر برای همه 167 کشور عضو سازمان بین المللی استاندارد ( ISO ) فرستاده می‌شود و به مدت یک‌سال در معرض دید عموم قرار می گیرد.

وی اظهار داشت: هموطنان می‌توانند در لینک https://www.surveymonkey.co.uk/r/8HQSF8M

 به این پوسترها رای بدهند تا در نهایت با رای عمومی، پوستر برگزیده انتخاب شود.

مدیرکل دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل گفت: از این آثار برگزیده دو اثر متعلق به مصطفی برجی، دو اثر متعلق به رضا رحیمیان و یک اثر متعلق به حجت مجرد است.
 
امتیاز دهی