دوشنبه 30 ارديبهشت 1398   19:26:14
نظر سنجی
فرم
جهت ارسال مشکل خود برروی لینک ارسال مشکل جدید در انتهای صفحه کلیک کنید.
جستجوی مشکلات سامانه
نام سامانه
نام خانوادگی
شماره تلفن
تلفن همراه
شرح مشکل

مرتب سازی u
291 رکورد
# نام سامانهشرح مشکلپاسخ
1تایید صلاحیت
سلام . درقسمت اطلاعات مدیران فنی و کیفی بعد از دانلود فایل اکسل و تکمیل فایل مربوطه، بعد از بارگذاری و ثبت ادامه درقسمت مدرک تحصیلی مربوطه ، نام فرد بالا نمی آبد و مدرک تحصیلی نیز بارگذاری انجام نمی گردد.

2تایید صلاحیت
سلام،لطفا برای صدور پروانه مدیر کنترل کیفی،بیمه کردنش هم از مدارک صدور پروانه باشه.خیلی از کارخونه ها مدیر کنترل کیفی رو بیمه نمیکنن متأسفانه!!

3تایید صلاحیت
با سلام
کلمه عبور سامانه مرکز ملی تایید صلاحیت شرکت بلور شیشه به شناسه ملی 10861494151 بدون اینکه کلمه عبور از طرف شرکت تغییر داده شود وارد سامانه نمیشود و پیام رمز عبور شما نادرست میباشد./

4تایید صلاحیت
با سلام آزمایشگاه‌همکارما فعال درزمینهٔ تعیین ماهیت مشتقات نفتی نیز است چون قبلا ثبت نام کردیم ، برای تعیین دامنه حوزه مشتقات نفتی در سایت مشکل داریم.لطفا راهنمایی بفرمایید.

5تایید صلاحیت
با سلام در تلاش برای ثبت نام در سایت با کد شناسه ملی 10102108695 به نام شرکت لونا فام تمامی مراحل تا دریافت کلمه عبور و نام کاربری پیش میرود ولی به مراحل بعد وارد نمی شود و با کد کاربری و رمز داده شده هم به صفحه کاربری وارد نمیشود . البته مطمئن نیستم که در سالهای قبل همکاران من در شرکت این اقدام را انجام داده اند یا خیر ( به عبارتی برای این شناسه ملی رکورد ایجاد شده است یا نه )
با تشکر از توجه شما

6پورتال
با سلام و خداقوت خدمت شما
با توجه به شروع ارزیابی عملکرد سال 97 سازمان استاندارد و عدم امتیازدهی از سوی ارزیاب محترم سازمان به محور شاخص نظرسنجی لذا خواهشمندیم در خصوص فرم نظرسنجی مطابق با پیوست شماره 1 موجود در برش استانی 3 ساله 97 الی 99 را بر روی زیرپرتال استان خوزستان اقدام لازم صورت پذیرد.
لازم به ذکر است که طی مذاکره تلفنی که داشتیم 2 صفحه به نام های نظرسنجی جدید برش 97 و مشاهده نظرسنجی برش 97 در صفحه اصلی زیرشاخه صفحات مختلف ایجاد گردیدند.

با تشکر و سپاس فراوان
خادم/خوزستان

7تایید صلاحیت
فراموش کردن رمز عبور
با سلام ما از شرکت کیمیا تهران اسید کلیه اطلاعات ورود به سایت را فراموش کرده ایم و خواهشمندیم امکان بازیابی آن را فراهم نمایید.
پیشاپیش از بذل توجه و امنان شما کمال تشکر را داریم.
باتشکر

8تایید صلاحیت
سلام و احترام
به منظور ثبت درخواست تجدید پروانه تایید صلاحیت باید پروانه قبلی در سامانه ثبت شده باشد.مراحل ثبت پروانه قبلی را انجام میدهم اما در مرحله ورود دامنه سیستم خطا میدهد.

9تایید صلاحیت
چندین درخواست در قسمت گردش به اشتباه ثبت شده است.
درخواست اصلی در تاریخ 98/02/08 ارسال شده است.
مبلغ درج شده در قسمت تجدید گواهی واریز شده است اما متأسفانه آیکون ارسال فیش واریزی غیر فعال است.(جهت ادامه درخواست)

10تایید صلاحیت
با سلام
چند روز است برای ویرایش درخواست تجدیدنمی توان اقدام کردو سایت خطا میده. لطفا رسیدگی بفرمایید

ارسال مشکل جدید
12345678910...>>>