سه شنبه 30 بهمن 1397   20:07:52
بيشتر
تازه های خبر
1396/11/18 چهارشنبه

در هفتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی؛ رئیس سازمان استاندارد میهمان مادر دو شهیدرئیس سازمان ملی استاندارد و همراهان در هفتمین روز از چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی به دعوت مادر شهیدان طوقانی، در منزل این دو شهید حضور یافتند و بر سفره کرامت این خانواده شهید ناهار خوردند.

به گزارش روابط­عمومی و ارتباطات بین­الملل سازمان ملی استاندارد ایران، نیره پیروزبخت به اتفاق مدیر کل حوزه ریاست، مدیر کل روابط عمومی و رئیس پایگاه بسیج سازمان ملی استاندارد و به دعوت  مادر شهیدان طوقانی در هفتمین روز از چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی میهمان خانه این مادر شهید شدند.

بر اساس این گزارش، در این دیدار صمیمانه، مادر شهیدان سعید و محمد طوقانی   گوشه­ای از خاطرات این دو شهید بزرگوار را بیان کرد و رئیس سازمان ملی استاندارد نیز از این مادر صبور قدردانی کرد.

شهیدان سعید و محمد طوقانی در خانواده­ای ورزشکار متولد شدند و شهید سعید طوقانی در نوجوانی موفق به دریافت بازوبند قهرمانی کشور در رشته ورزشهای باستانی شد و در چند فیلم سینمایی نیز ایفای نقش کرد.

در پایان این دیدار و به دعوت مادر این شهید، سفره ناهار گسترده شد و رئیس سازمان ملی استاندارد و همراهان ناهار را با صرف آبگوشت سنتی کاشان میهمان سفره کرامت این خانواده شهید بودند.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

نسخه قابل چاپ