يكشنبه 2 ارديبهشت 1397   20:40:23
نظر سنجی
فرم
جهت ارسال مشکل خود برروی لینک ارسال مشکل جدید در انتهای صفحه کلیک کنید.
جستجوی مشکلات سامانه
نام سامانه
نام خانوادگی
شماره تلفن
تلفن همراه
شرح مشکل

مرتب سازی u
166 رکورد
# نام سامانهشرح مشکلپاسخ
1تایید صلاحیت
با سلام و خسته نباشید
ما در مرحله بارگذاری اسکوپ هستیم وقتی به قسمت ثبت در خواست تجدید و افزایش تایید صلاحیت وارد میشم و دامنه فعالیت جدید را میخواهم وارد کنم پس از پر کردن آیتم ها دکمه ثبت را میزنم ارور میدهد لطفا راهنمایی بفرمایید.

2تایید صلاحیت
باسلام و خست نباشید
در قسمت گواهی های من و برای ثبت گواهینامه های قبلی آپلود فایل گواهینامه با شکست روبرو می شود.

3تایید صلاحیت
باتوجه به قدمت وسابقه کثیرتان در زمینه تولیدات استاندارد داخلی امکان رنکینگ شرکتها و یافتن شرکت درست در مورد تولید محصول مد نظر امکان جستجو ندارید؟؟؟؟؟

4تایید صلاحیت
گواهینامه این شرکت (بازرسی کیفیت و استاندارد ایران) در قسمت گواهی های من ثبت گردیده لیکن توسط مرکز ملی تایید صلاحیت قابل مشاهده و تایید نمی باشد.

5تایید صلاحیت
با سلام
احتراما به استحضار می رسانم با توجه به اقدامات انجام شده برای تایید تجدید صلاحیت گواهی 17025 طبق راهنمای سامانه پیش رفتم و بعد از آپلود گواهی قبلی و تکمیل مرحله دامنه فعالیت درخواست به دلیل عدم وجود گزینه ادامه در پایان این مرحله قادر به تکمیل مراحل بعدی نمی باشم.از شما خواهشمندم به این مشگل رسیدگی فرمایید.با تشکر. نام کاربری بشرح زیر می باشد
10102518676
با سلام
دوست عزیز شما اشتباها به جای درخواست تجدید گواهی از قسمت آزمون از قسمت بازرسی اقدام کردید و در این قسمت گواهی شما مشاهده نمی شود چون گواهی شما از آزمون است.
6تایید صلاحیت
برای تایید ثبت افزایش دامنه

7تایید صلاحیت
افزایش دامنه

8پورتال
باسلام و احترام
با توجه به نامه شماره 1717668 مورخ 96/12/06 سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص ممیزی استقرار میز خدمت و ارزیابی اجرای آن و ابلاغ فرم پرسشنامه سنجش رضایت ارباب رجوع از خدمات ( فرم 6 پیوست 2 )، خواهشمند است در خصوص تغییر فرم نظرسنجی الکترونیکی خدمات این اداره کل همکاری لازم مبذول گردد. باتشکر اداره کل استاندارد فارس
مقرر شد مورد مکتوب به مرکز فناوری اطلاعات ارسال گردد.
9تایید صلاحیت
با سلام و عرض ادب
احتراما این شرکت متقاضی ثبت درخواست اعطا تائید صلاحیت در سامانه جامع مرکز ملی تائید صاحیت می باشد ولی در اولین مرحله با پیغام (کاربر گرامی، شما فقط یکبار می توانید درخواست بازرسی ثبت نمایید )مواجه شده و امکان ادامه فرآیند ممکن نمی باشد.آیا این مورد به دلیل وجود درخواست عودتی میباشد یا مشکل از سامانه است؟؟
خواهشمند است این موضوع را بررسی نمایید.
قبلا از همکاری شما کمال تشکر را داریم
با سلام
دوست عزیز در هر بخش از سامانه تنها یک درخواست می توان ثبت کرد .
لطفا به جای ثبت درخواست اعطا به قسمت لیست درخواست های اعطا مراجعه کنید و درخواست هایی را که قبلا ثبت کرده اید از قسمت ویرایش دامنه کاربرد تایید صلاحیت و یا ویرایش درخواست های در حال ویرایش تغییردهید.
10تایید صلاحیت
با سلام
احترامأ,به استحضار میرساند اطلاعات این شرکت در سال 94 در سامانه نظام تأیید صلاحیت ثبت شده بود و در سال 1395 به روزرسانی شده و درخواست های افزایش دامنه برای فیلد انرژی ثبت گردیده بود ،اما در تاریخ 97/01/21 که برای پیگیری درخواست میخواستسم وارد سامانه شویم کلیه اطلاعات شرکت در سامانه از بین رفته بودو حتی مرتبه دوم user , pass را هم نمی شناخت.
خواهشمند است اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

ارسال مشکل جدید
12345678910...>>>