شنبه 2 تير 1397   22:08:44
نظر سنجی
فرم
جهت ارسال مشکل خود برروی لینک ارسال مشکل جدید در انتهای صفحه کلیک کنید.
جستجوی مشکلات سامانه
نام سامانه
نام خانوادگی
شماره تلفن
تلفن همراه
شرح مشکل

مرتب سازی u
182 رکورد
# نام سامانهشرح مشکلپاسخ
1پورتال
فوری
با سلام و احترام
پیرو درخواست برای چیدمان در قسمت پورتال مرکز ملی تایید صلاحیت بخش اطلاعیه ها لطفا حداقل مواردی که نشان داده می شود 6 اطلاعیه اخر باشد .
موارد در اخبار داخلی و بین المللی نیز چگ شود . تشکر

2پورتال
با سلام در قسمت صفحه اصلی اطلاعیه ها بیشتر باز نمی شود لطفا به دلیل فوریت موضوع چیدمان منظور گردد.
بیشتر در اخبار داخلی نیز چک فرمایید.

3پورتال
با سلام و احترام
احتراماض خواهشمند است نظرسنجی میزخدمت (جدول 5) از فرم راهنمای شماره 2 را به پورتال استان اردبیل اضافه فرمایید.
با تشکر

4تایید صلاحیت
با سلام شرکت پرشین نگین اطلس درخواست تجدید صلاحیت بازرسی آسانسور را نمی توانیم وارد کنیم پیگیری نمودیم فرمودین چون پرونده باز داریم امکان ثبت درخواست تجدید صلاحیت وجود ندارد. از خانم مهندس گرامی راهکار خواستیم فرمودند سرکار خانم رضوانی در ادامه سایر درخواستهای شرکت وارد نمایند. لطفا پیگیری بفرمایید. با سپاس

5تایید صلاحیت
سلام
بعد از ثبت اطلاعات در سامانه تایید صلاحیت در مرحله 4 هنگام تایید اطلاعات دکمه مربوطه غیر فعال بود و تایید اطلاعات انجام نگرفت. صفحه را بستم و دوباره سعی در ورود مجدد اطلاعات کردم که پیغام داد کد ملی و شناسه ملی تکراری است...
نام کاربری : 14007569353
رمز عبور : roham1397
لطفا راه حلی ارایه بفرمایید
با تشکر

6تایید صلاحیت
سلام
بعد از ثبت اطلاعات در سامانه تایید صلاحیت در مرحله 4 هنگام تایید اطلاعات دکمه مربوطه غیر فعال بود و تایید اطلاعات انجام نگرفت. صفحه را بستم و دوباره سعی در ورود مجدد اطلاعات کردم که پیغام داد کد ملی و شناسه ملی تکراری است...
لطفا راه حلی ارایه بفرمایید
با تشکر

7تایید صلاحیت
با سلام کارتابل آزمایشگاه 17025 اینجانب با وارد نمودن رمز عبور باز نمیشود و هر دفعه یک پیغام خطا میدهد بطور مثال رمز اشتباه و نام کابری اشتباه و سیستم در حال انتظار و غیره خواهشا رسیدگی نمائید تا آخر وقت اداری امروز مشکل اینجانب حل شود سپاس

8صادرات و واردات
به استحضار می رساند گواهی مبداء آپلود شده توسط شرکت بازرسی IGI در تاریخ 23/02/1397 به شماره گواهی MET/CHN/97802/MK/COI/ABYAN/4391 در سامانه صادرات و واردات توسط کارشناسان اداره استاندارد قابل رویت نبوده است ،‌لذا به درخواست نامبرده طی نامه شماره 18747/43/ع مورخ 31/2/1397 و بررسی با کارشناسان فناوری سازمان ، آقای صالحی و خانم معمارزاده تصمیم بر حذف و آپلود دوباره گواهی گرفته و اقدام شد . لازم به توضیح است که هم اکنون شرکت مدعی است که تاریخ آپلود دوباره گواهی از تاریخ اظهار سند جدیدتر خواهد بود و اداره استاندارد گمرک مربوطه نسبت به این مهم ترتیب اثری نخواهد داد . لطفا در این خصوص راهنمایی نمایید .

9پورتال
باسلام
از نیمه سال 93 شرکت بازرسی ایمن گاز مهر گستر به مدیریت آقای غلامرضا سالارکریمی در کرمان شروع به فعالیت کرده مه متاسفانه تاکنون مشکلات زیادی برای شرکت های اسانسوری استان کرمان بوجود آورده، با سابقه کم این شرکت در استان و ضریب ارجاع کاراین شرکت در سامانه اداره استاندارد بالا می باشد بطوریکه تقریبا 90درصد کارهای ثبت نامی به نام این شرکت می باشد، و اگر شکایتی و یا اعتراضی هم به اداره استاندارد می شود، توسط آقای هادی سالار کریمی پسر مدیر این شرکت بازرسی دفاع و خنثی می گردد. بطوریکه روند بازرسی و اخذ گواهینامه استاندارد آسانسور در این استان دارای ایرادات و مشکلات عدیده ای می باشدو هیچ کس هم تا کنون نسبت به اصلاح این امر اقدامی نکرده است حتی مدیر کل استاندارد استان کرمان آقای دکتر بیگ زاده به همین دلیل مراتب جهت رسیدگی و رفع مشکل به استحضار میرسد.
استدعای صدور دستور رسیدگی را خواهانم
مورد مطرح شده ارتباط موضوعی با پورتال سازمان جهت مشکل فنی ندارد. موضوع را جهت بررسی در سامانه شکایات مطرح نمایید.
10تایید صلاحیت
اینجانب فرهاد داوری مسئول شرکت آزما سازه پایدار سیمرغ درخواست تایید صلاحیت آزمایشگاه بتن برای خمینی شهر اصفهان ارائه نموده ام.
کاربری 14006206549
رمز farhad4486
اما پس از دادن درخواست در سایت نمیدانم چه باید بکنم. تمام مدارک مربوطه آماده و وسایل را خریداری نموده ام. منتظر پاسخ و بازدید شما هستم.
لطفا راهنمایی کنید
ضمنا درگاه در سایت ( کاربری و رمز) را قبول نمیکنه و میگوید اشتباه است
09133024486
با سلام
پسورد شما reset شد لطفا برای اطلاع از بقیه موارد با شماره 88931906 قسمت آزمایشگاه های مرکز ملی تایید صلاحیت تماس حاصل فرمایید.
ارسال مشکل جدید
12345678910...>>>