دسترسی سریع

استقبال رییس سازمان استاندارد از همکاری اعضای باشگاه تلاشگران ارزش آفرین

غلامرضا شریعتی، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در دیدار با اعضای باشگاه تلاشگران ارزش آفرین گفت: « دیدار با نخبگان و فرهیختگان صنعت که دغدغه کیفیت دارند بسیار ارزشمند است.» 
رییس سازمان ملی استاندارد ایران کیفیت را مقوله ای دانست که نیاز به حامی و پشتیبان دارد و گفت: ایجاد تشکل ها و انجمن ها با هدف کمک به تولید باکیفیت نیاز جامعه ای است که رشد کیفیت را برای خود هدف گذاری کرده است.
شریعتی با اشاره به معجزات آفرینش و تفاوت دیدگاهی افراد تصریح کرد: دیدگاههای مختلف، ابعاد مختلف کیفیت را بروز، رشد و ارتقا میدهد.
وی لازمه کمال در جامعه را ایجاد رقابت دانست و افزود: رقابت است که شرایط را برای افرادی که بخواهند بر دیگران رجحان داشته باشند و فکر، اندیشه، کارکرد، محصول و عملکرد بهتری را نشان دهند و به اثبات برسانند ایجاد می کند.
شریعتی با تقدیر از فکر و اندیشه فعالان کیفیت گفت: امروزه استاندارد فراتر از بحث کالا و خدمات است بطوریکه در حوزه‌های اجتماعی و علوم انسانی هم وارد شده است و با این حجم از گستردگی فعالیت نیازمند همراهی تشکل ها و بخش های خصوصی در ادامه مسیر هستیم .
وی با بیان اینکه از تجارب و اندیشه های مختلف برای حضور در کمیته های ملی و جلسات استاندارد استفاده می کنیم تا سبک زندگی را ارتقا بخشیم افزود: در حوزه های فنی و اجرایی از توان تشکل ها ، نخبگان و صاحب نظران بهره خواهیم برد.
شریعتی در این نشست اظهار داشت: از مشارکت و همکاری سازمان ها، تشکل ها و انجمن هایی که دغدغه کیفیت دارند  استقبال می‌کنیم و آمادگی داریم  با هدف بهبود کیفیت زندگی، برنامه ای مشترک را تدوین و تنظیم و پیاده سازی کنیم.
در این نشست دبیرکل واعضای باشگاه تلاشگران ارزش آفرین با ارائه ی توانمندی های باشگاه، ضمن  تقدیر از سیاست های رییس سازمان ملی استاندارد ایران؛ آمادگی  خود را برای همکاری و همیاری در پیشبرد برنامه های سازمان ملی استاندارد اعلام کردند.
برای مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید.

 
امتیاز دهی