دسترسی سریع

شریعتی:

واردات محصولات مشابه داخلی، ضربه به صنعت کشور است/ صنعت آسانسور کشور آمادگی صادرات را دارد

غلامرضا شریعتی در بازدید از واحد تولیدکننده قطعات آسانسور، در شهرک صنعتی پرند، برندینگ را لازمه حضور در بازارهای جهانی و به روز کردن استانداردها را لازمه ارتقای کیفیت عنوان کرد. 
شریعتی در بازدید از واحد  تولیدکننده انواع قطعات و پکیج آسانسور و پله‌برقی، برنامه‌ریزی برای توسعه و افزایش دانش فنی را مقدمات برندسازی عنوان کرد و افزود: برندینگ از ضروریات حضور در بازارهای جهانی است.
وی با تقدیر از تلاش‌های این واحد برای فراهم‌آوردن مجموعه کم‌ نظیر در صنعت آسانسور کشور، تاکید کرد: تلاش برای اینکه صنعت آسانسور به صنعتی ارز آور برای کشور تبدیل شود، ضروری است.
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در حاشیه این بازدید، با اشاره به افزایش ساخت مراکز تجاری و بلندمرتبه سازی درسطح کشور، استانداردسازی پله‌برقی‌ و آسانسورها را برای تامین جان مردم، لازم الاجرا عنوان کرد.
وی در پایان تعامل با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای حمایت از صنایع داخلی را جزء برنامه‌های سازمان ملی استاندارد مطرح کرد و گفت: وقتی تولید محصولات باکیفیت  در کشور امکان، واردات آن مانعی برای رشد و رونق تولید ملی محسوب می‌شود. 
شریعتی دستور داد مقدمات مراودات تجاری در این زمینه با کشورهای همسایه در قدم اول فراهم شود.
در بازدید از این واحد تولیدی، وحید مرندی مقدم، معاون نظارت بر اجرای استاندارد، امید بن عباس، مدیرکل حوزه ریاست و هماهنگی امور استانها، محمد صابری، مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات بین الملل و  محمودرضا طاهری، مدیرکل استاندارد استان تهران، رییس سازمان ملی استاندارد ایران را همراهی کردند. 
واحد بهران آسانبر که برای حدود هزار نیروی متخصص اشتغالزایی کرده‌است، در کشورهای آلمان، ترکیه، امارات، آذربایجان، عمان و چین دفتر نمایندگی دارد. 
واحد مذکور‌ با ۳۰سال سابقه فعالیت، قطعات و پکیج آسانسور و پله‌برقی تولید می‌کند، و بیش از هزارمیلیارد تومان برای بکارگیری پیشرفته‌ترین تجهیزات و ‌ماشین‌آلات ‌آن هزینه شده‌است.

برای مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید.

 
امتیاز دهی