دسترسی سریع

شریعتی بهترین پشتیبانی از تولید را باز کردن قفل  از دست و پای صنعتگران دانست

رییس سازمان ملی استاندارد ایران عصر شنبه با حضور در شهرک صنعتی عباس آباد از کارخانجات شودر و راسان، تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی بازدید کرد .
رییس سازمان ملی استاندارد ایران در گفت و گو با مدیران این واحدهای صنعتی با بیان اینکه سازمان ملی استاندارد ایران پشتیبان تولید است تاکید کرد: رفع مشکلات صنعت مهمترین دغدغه این سازمان است.
شریعتی اظهار داشت: در کنار این پشتیبانی ها، حمایت از مصرف‌کنندگان و توجه به ایمنی و سلامت جامعه را مهمترین اصل و تکلیف استاندارد می دانیم و به آن توجه داریم. 
وی جولان محصولات ایرانی در بازارهای صادرات را مایه مباهات دانست و تصریح کرد: تولیدکنندگان کیفیت را سرلوحه کار قرار می دهند و با استقرار سیستم مدیریت کیفیت، استفاده از توانایی شرکتهای دانش بنیان و بهره گیری از تجارب شرکتهای پیشرو در جهان، باعث رشد و تکامل بیشتر می شوند. 
شریعتی هدف از این بازدید را شناسایی مشکلات تولید و کمک به رفع و اصلاح آن دانست و گفت: باعث افتخار است که تولیدکنندگان ما با تولید محصول با کیفیت نگاه به جنس ساخت ایرانی را تغییر داده و وارد بازارهای جهانی شدند.
 وی با تاکید بر تنوع تولید محصولات صادراتی و ارزآوری   گفت : تلاش تولیدکنندگان باعث شده علیرغم تحریم ها روی پای خود بایستیم و با تنوع در ارزوی به دولت کمک می شود .
شریعتی افزود : رقابت بیشتر باشد باعث پویایی خواهد شد
وی جلوگیری از قاچاق را نوعی حمایت از تولید عنوان کرد و افزود: حفظ و رشد کیفیت زمینه ساز  رقابت با تولید کننده خارجی است.
شریعتی تصریح کرد: استقرار سیستم کیفیت در واحد های تولیدی نشان دهنده توجه تولید کننده به کیفیت بوده و قابل اعتبار و ارزش است.
وی با بیان اینکه عمدتاً ماشین آلات کارخانجات تولید کشور دیگری است یکی از توانمندی های این مجموعه ها را وجود خطوط تولید ایرانی عنوان کرد.
شریعتی با اشاره به تمام اتوماتیک شدن برخی از کارخانجات گفت: هر چند مکانیزه بودن تولید مناسب است اما نباید از نیروی جوان تحصیل کرده در کشور غافل شد. 
رییس سازمان ملی استاندارد ایران توجه به مسئولیت اجتماعی را از دیگر برنامه‌های استاندارد دانست و اذعان داشت: باید به جوان ها فرصت کار داد تا با اشتغال و درآمدزایی رغبت بیشتری برای تشکیل خانواده داشته باشد. 
وی اعلام کرد : برای تسهیل امور و رشد کیفیت تمام کارکنان استاندارد در سراسر کشور تلاش می کنند.

برای مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید.

 
امتیاز دهی