دسترسی سریع

استانداردها باید به موازات پیشرفت تکنولوژی روزآمد شوند

رئیس سازمان ملی ایران و معاونانش، از واحد تولیدی نمونه استان تهران در سال گذشته، بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، شریعتی در بازدید از واحد تولیدی کوشش رادیاتور، تولیدکننده انواع رادیاتورهای مسی، برنجی و آلومینیومی خودرو، گفت: برداشت و ترجمه استانداردهای بین‌المللی کافی نیست و باید استانداردها بومی‌سازی شده و به موازات پیشرفت فناوری و تکنولوژی تولید، به روز رسانی شوند.
وی با قدردانی از حمایت‌های اداره‌کل استاندارد تهران از تولیدکنندگان، اهتمام به کیفیت واحد کوشش رادیاتور را قابل ستایش دانست.
شریعتی تولید رادیاتورهای متناسب با اقلیم‌های مختلف کشورمان توسط این شرکت را گواه اهتمام به کیفیت این واحد، عنوان کرد و افزود: انجام تست‌های فراتر از الزامات استاندارد نیز شاهدی بر این مدعاست.
غلامرضا شریعتی که بازدیدی چهارساعته از خطوط تولید و آزمایشگاه اکرودیته این واحد داشت، ادامه داد: واحدهای تولیدی نمونه از قبیل کوشش رادیاتور، با مطالعه و توجه به بازار هدف، رضایت مشتری و کم کردن هزینه‌های مصرف‌کننده را مدنظر دارند و این به معنی پیاده‌سازی مدیریت دانش است.
محمودرضا طاهری، مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به اینکه صادرات محصولات کوشش رادیاتور به ۳۴ کشور دنیا صادر می شود، افزود: داشتن آزمایشگاه‌هایی با گواهینامه‌های فراتر از اکرودیته برای داشتن صادرات گسترده ضروری است.
طاهری سپس از مدیریت و کارکنان مجموعه کوشش رادیاتور که در سه سال گذشته واحد نمونه استان تهران شده‌است و در راستای مسؤولیت اجتماعی تلاش می کنند، تقدیر کرد.
نماینده واحد کوشش رادیاتور نیز با بیان این که شرکت به مسؤولیت اجتماعی توجه ویژه دارد، گفت: کوشش رادیاتور سه دوره متناوب واحد تولیدی نمونه سلامت شده‌است. وی ادامه داد: بازیافت پساب صنعتی همیشه مدنظر ما بوده‌است. جهانی در ادامه درخصوص تدوین استاندارد کندانسور و بخاری خودرو پیشنهاداتی ارائه داد.
واحد تولیدی کوشش رادیاتور با ۳۰ سال سابقه فعالیت و تولید روزانه ۶هزار دستگاه انواع رادیاتور، برای ۴۵۰ نیروی متخصص، اشتغالزایی کرده‌است.

برای مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید.

 
امتیاز دهی