ریاست سازمان

بيشتر

شنبه1401/4/11

17:49:3

1063

با حضور معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان ملی استاندارد در شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو)

افتتاح و راه اندازی اولین آزمایشگاه تخصصی زیر ساخت های شارژ خودرو برقی در کشور

دکتر مهدی اسلام‌پناه در بازدید از مجتمع عظیم تولیدی، صنعتی و بازرگانی بین‌المللی مپنا گفت: توسعه خودروهای برقی و زیرساخت‌های حمل و نقل برقی مورد حمایت ویژه سازمان ملی استاندارد است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان ملی استاندارد صبح امروز دکتر اسلام‌پناه همراه معاونین و مدیران سازمان ملی استاندارد از بخش‌های مختلف گروه صنعتی مپنا بازدید کرد و  در گفت و گو با مدیرعامل و مسئولان این شرکت از نزدیک در جریان برنامه های این شرکت قرار گرفت.
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان استاندارد در این بازدید با اشاره به نقش مهم گروه مپنا در تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین گفت: روز صنعت و معدن بهترین زمان برای حضور در گروه مپنا، بعنوان گروهی است که نماد خودباوری صنعتی در کشور است و الحمدلله آنچه شاهد هستیم غرور ملی ما را چندین برابر افزایش داد.
دکتر اسلام‌پناه با قدردانی از مدیریت صحیح این مجموعه تأکید کرد: مدیریت این گروه به کمک متخصصان، اندیشمندان و نخبگان مجموعه‌ای دانش‌بنیان را گرد هم آورده تا خودباوری ملی را به نمایش گذاشته و تجلی از توانستن را رقم بزند.
رئیس سازمان ملی استاندارد با ابزار خرسندی از طرح‌های توسعه‌ای این شرکت در شرایط تحریم افزود: محصولات و خدمات و آزمایشگاه‌های استاندارد گروه مپنا نماد مجموعه‌ای در چهارچوب فرآیندهای استاندارد است و این سبک از اعتلای دانش موجب اعتلای صنعتی کشور است.

* رسانه‌ها در توسعه مصادیق غرور ملی متفاوت‌تر حرکت کنند
وی ادامه داد: کسب موفقیت‌های بیشمار این شرکت را به مردم عزیز ایران دست‌اندرکاران، فرهیختگان و نخبگان، مهندسین و کارشناسان، مدیریت و مسئولین این مجموعه تبریک گفته و امیدوارم در توسعه این غرور ملی رسانه متفاوت‌تر حرکت کند، آنجایی که صحبت از صنعت و نمادهای خودباوری است بخصوص آن صنایعی که نماد خودباوری کیفی و کمی است تا مردم بدانند رتبه‌های خوبی را در عرصه بین‌المللی و منطقه‌ای داریم تا امید آنها به آینده کشور چند برابر شود.
  
* افتتاح مرکز توسعه خودروی برقی و زیرساخت‌ها
دکتر مهدی اسلام‌پناه در بخش دیگری از بازدی مجموعه مپنا در حاشیه افتتاح مرکز توسعه خودروی برقی و زیرساخت‌های آن گفت: ایستگاه‌های شارژ برقی و توسعه موتورها و باتری‌های برقی از موضوعاتی است که در دستور کار مپنا قرار گرفته طبیعتا به دلایل مختلف اقتصادی و به واسطه پیشنیه اینگونه طرح‌ها و آتیه این طرح‌ها مورد حمایت ما و دولت است و امیدوارم با اجرا و تجاری شدن آن بتوانیم این طرح‌ها را به ایده‌آل بازار رسانده و وارد عرصه تجارت صنعتی کنیم.

برای مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید.

تصاویر