ریاست سازمان

بيشتر

چهارشنبه1401/4/15

19:10:4

511

رییس مرکز اندازه شناسی روسیه در پاسخ به پیام ویدیویی دکتر اسلام پناه:

اندازه شناسی روسیه آماده همکاری همه جانبه با سازمان ملی استاندارد ایران است

به مناسبت ۱۸۰ مین سالگرد تاسیس موسسه اندازه شناسی مندلیف روسیه، رییس استاندارد آن کشور از دکتر مهدی اسلام پناه، معاون رییس جمهور و رییس سازمان ملی استاندارد ایران برای شرکت در این مراسم دعوت رسمی به عمل آورد.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران نیز در پاسخ به دعوت رسمی از آن کشور بجای حضور، با ارسال پیامی ویدئویی، این رویداد مهم را تبریک گفتند. 
رییس موسسه اندازه شناسی مندلیف روسیه در جریان برگزاری این مراسم و پس از پخش ویدئو حاوی پیام رییس سازمان ملی استاندارد ایران اعلام داشت: "این پیام یک پیام تبریک شامل پیشنهاد منحصر به فرد همکاری می‌باشد. در حقیقت، مدت بسیار زیادی است که با ایران هیچ همکاری نداشته ایم لذا پیشنهاد خوبی است. دیدار ما می‌تواند فرصت همکاری بیشتر در زمینه اندازه شناسی، قوانین فنی و ارزیابی انطباق شامل محصولات کشاورزی را فراهم آورد که موجب طیف وسیعی از همکاری ها خواهد شد که تنها به موسسه اندازه شناسی مندلیف محدود نمی‌شود".
۱۸۰ مین سالگرد تأسیس موسسه اندازه شناسی مندلیف روسیه، روز  پنج شنبه ۲۶خرداد با حضور جمعی از میهمانان خارجی و روسای مراکز اندازه شناسی کشورها در سن پترزبورگ روسیه برگزار شد.